21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.18godz.8min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Neymar ponownie ratuje PSG

To już trzeci gol strzelony przez Brazylijczyka dla PSG w ostatnim czasie. Na uwagę zasługuje fakt, że jeszcze niedawno Neymar był wygwizdywany przez kibiców Paryżan. Jak wielokrotnie podkreślał bohater dzisiejszego meczu, dla niego ważne nie jest to co było, a kolejny mecz. W wywiadzie po meczu ze Strasbourgiem stwierdził, że ze względu na zachowanie kibiców od teraz każdy mecz będzie odczuwalny jak mecz na wyjeździe. Kończymy już ten rozdział, widzimy że nastawienie kibiców zmienia się, a sam Neymar udowodnił swój profesjonalizm i strzela jak na życzenie.

Przeżyjmy to jeszcze raz

Pojedynki pomiędzy Girondins Bordeaux a Paris Saint Germain co roku wywołują szum medialny i wiele emocji. Przypomnijmy sobie najpiękniejsze gole z ostatnich lat:

Wracamy do dzisiejszego meczu

Nie uniknęliśmy błędów, ale przekaz całego meczu jest poztywny. Nie będę się rozpisywać o pierwszej połowie, było sporo sytuacji podbramkowych jednak żadna nie zakończyła się sukcesem.
Bardzo dobry powrót na boisko Kyliana Mbappe, który udowodnił po raz kolejny że dobrze czuje piłkę, a gra w duecie z Neymarem nie sprawia mu żadnych kłopotów. Zajęło mu tylko 10 minut po wejściu na boisko, aby skutecznie podać piłkę Neymarowi który umieścił ją w siatce B. Costila.
Mimo, że gol padł dopiero w 70. minucie trzeba przyznać że nad piłką władali granatowo-czerwoni.
Nie mamy co do tego żadnych wątpliwości, statystyki mówią jasno: 21 strzałów na bramkę w porównaniu do czterech prób przeciwników to wynik całkowicie deklasujący. Posiadanie piłki 65% vs 35% i całkowicie odmienne wrażenia z gry piłkarzy z Paryża – takie jest podsumowanie dzisiejszego widowiska.

Paris Saint Germain pozostaje liderem w Ligue 1, notując na swoim koncie kolejne trzy oczka powiększa swoją przewagę nad Nantes o 2 punkty. Rokowania na ten sezon są pozytywne, a piłkarze PSG z każdym meczem pokazują że co raz lepiej czują piłkę, a w ocenie redakcji PSGOnline również i atmosferę drużyny.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *