21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.14min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Koledzy z drużyny przekonują Neymara do pozostania w PSG

Jeszcze tego lata zawodnik zarzekał się że planuje opuścić Paris Saint-Germain. Ostatecznie jednak nie doszło do podpisania kontraktu Neymara z żadnym z zainteresowanych nim klubów. Teraz może przedłużyć swój kontrakt.

Brazylijczyk od dawna otwarcie mówił o tym, że zamierza opuścić Parc des Princes. Spowodowane to było bardzo dużym zainteresowaniem ze strony Barcelony. Spekulacje na temat transferu do Blaugrany uciął koniec okienka transferowego pod koniec którego Neymar wciąż pozostawał w PSG. Kluby nie dogadały się ze sobą w sprawie transferu, natomiast Neymar pozostał z problemem ponieważ kibice przestali akceptować obecność na boisku piłkarza który otwarcie deklarował chęć opuszczenia ich ukochanego klubu.

Skończyło się to między innymi wygwizdywaniem każdego kontaktu z piłką. Jednak sam Neymar mówił na konferencjach prasowych, że dla niego najważniejszy jest następny mecz i nie zawraca sobie za bardzo głowy brakiem akceptacji kibiców. To, że mówił prawdę udowodnił – strzelił dwie bramki decydujące o zwycięstwie w meczach ze Strasbourgiem i Lyonem.

Teraz jego relacje z kibicami nieco ociepliły się a sam bohater artykułu według „Le10Sport” jest zainteresowany przedłużeniem umowy z PSG, o czym może świadczyć fakt jego ostatniego spotkania z włodarzami na temat przedłużenia kontraktu. Przekonać Neymara do pozostania mieli jego koledzy z zespołu: Kylian Mbappe i Marco Veratti.

Neymar trafił do PSG z FC Barcelony w 2017 roku. Jego obecny kontrakt z paryską drużyną obowiązuje do 30.06.2022 roku.

Czekamy na rozwój tej ciekawej sytuacji, która jeszcze miesiąc temu wydawała się niemożliwa. Kto wie, może Neymar zostanie na Parc de Princes jeszcze wiele lat? Będziemy śledzić sytuację i informować na PSGOnline.pl


Share

One Comment

  1. Bee! Reply

    Warto dodać, że z Barceloną też przedłużał kontrakt, i tam też koledzy namawiali go na pozostanie w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *