21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
4dn.19godz.29min.
11.44 X4.75 25.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Wymiana na linii Juventus-PSG z udziałem Neymara i Dybali?

Saga transferowa z Neymarem w roli głównej nabrała niespodziewanego obrotu. Paulo Dybala, zawodnik Juventusu, o którego przeprowadzce do Paryża mówi się już od dłuższego czasu, może okazać się jednym z elementów oferty „Starej Damy”. Mistrz Włoch wyraził bowiem swoje zainteresowanie w osobie Brazylijczyka i na dniach ma wystosować oficjalną ofertę.

Ewentualny transfer Neymara byłby niezaprzeczalnie ogromnym zastrzykiem gotówki dla „Les Parisiens”. Oprócz pokaźnej kwoty (ok. 100 milionów €) „Bianconeri” są gotowi włączyć w transakcję 25-letniego Paulo Dybalę, który wedle doniesień mediów pozytywnie zapatruje się wizję gry na Parc des Princes. Choć Argentyńczyk ma za sobą gorszy sezon, to w możliwość powrotu do gry na najwyższym poziomie mało kto wątpi.

Włoski dziennik „La Gazzetta dello Sport” przypomina, iż klub dementował już plotki o rzekomym zainteresowaniu Neymarem, podkreślając jednocześnie, że w obecnej sytuacji nie można niczego wykluczyć.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Bee! Reply

    Dybala wedle doniesień mediów pozytywnie zapatruje się na wizję gry na PdP – wedle tych samych mediów, klika dni temu, ponoć Dybala nie był zainteresowany zmianą ligi;-) – oni się już ośmieszają przecząc sobie z dnia na dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *