PSG odrzuca kolejną ofertę Barcelony

Oferta płatnego wypożyczenia z nieobowiązkową klauzulą wykupu Neymara z Paris Saint-Germain, która miała zostać wystosowana przed przedstawicieli FC Barcelony, nie wzbudziła zainteresowania kierownictwa mistrza Francji. Tym samym wszystko wskazuje na to, iż Katalończycy znaleźli się na martwym końcu wyścigu o usługi 27-letniego Brazylijczyka.

Po nieudanych próbach negocjacji “Blaugrana” miała finalnie złożyć oficjalną propozycję kupna zawodnika, opiewającą na płatne wypożyczenie z możliwością wykupu po zakończonej kampanii. Tego typu rozwiązanie wynika ze swego rodzaju problemów finansowych Barcelony, która po zakupie m.in. Griezmanna nie może pozwolić sobie na ponowy wydatek pokroju 150-200 milionów €. Francuskie media masowo donoszą jednak, iż tego typu oferta nie zadowoli szefostwa “Les Parisiens”, które nie chce pozbywać się Neymara za wszelką cenę. W grze o usługi Brazylijczyka pozostaje wciąż Real Madryt.

Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Thieux71 Reply

    A co nas interesują problemy finansowy Barcelony? Czy oni myśleli o PSG zgarniając 222 mln €? Wygląda to na żałosne skamlanie o rabat….Czy dziennikarzom nie jest wstyd publikować coś takiego? Z drugiej strony jeśli kluby nie pozywają ich za takie teksty, to kto inny zabroni im pisać bzdury?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *