10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.19godz.25min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Neymar gotowy na znaczące obcięcie pensji

Wraz z upływem czasu i kontynuacją negocjacji pomiędzy przedstawicielami Paris Saint-Germain i FC Barcelony pojawia się coraz więcej czynników, których spełnienie jest nieodzownym elementem finalizacji transferu Brazylijczyka.

Hiszpańskie media donoszą, iż w przypadku dopełnienia próby sprowadzenia Neymara na Camp Nou 27-latek będzie zobowiązany do zaakceptowania znaczącej obniżki pensji. Źródła podają, iż na ten moment zawodnik zarabia rocznie ok. 37-38 milionów €, z kolei w „Blaugranie” musiałby zadowolić się czekiem na wysokość maksymalnie 22-23 milionów. (15 milionów mniej).

Brazylijczyk jest rzekomo pozytywnie nastawiony na wizję ponownej gry w Barcelonie i redukcja pensji tego typu nie spowoduje zmiany jego opinii. Negocjacje utknęły jednak w martwym punkcie i na ten moment finalizacja transferu wydaje się wyjątkowo trudna do zrealizowania.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Bee! Reply

    Trener FCB mówi, że nie jest zainteresowany Neymarem, 2 prezesów klubu w wywiadach twierdziło, że nie ma tematu sprowadzenia Brazylijczyka do klubu, a media hiszpańskie i tak co godzinę podają nowe rewelacje. Oni tam są wszyscy jacyś pojebani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *