09.12.2023, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
3dn.4godz.49min.
11.22 X7.00 210.00 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Ivan Rakitić nie chce być częścią wymiany za Neymara

Imię Ivana Rakiticia jest nieodłącznym elementem negocjacji pomiędzy Paris Saint-Germain a FC Barceloną. Chorwat uwzględniany jest w niemalże każdej możliwej opcji sfinalizowania operacji powrotu Neymara. Hiszpański dziennik El Mundo Deportivo donosi jednak, iż 31-latek nie chce przenosić się do ekipy mistrza Francji.

Wczorajsze rozmowy pomiędzy stronami zakończyły się fiaskiem. Leonardo i przedstawiciele FC Barcelony nie doszli do porozumienia, które rozwiązywałoby sprawę transferu Brazylijczyka. Media przedstawiły nam wiele potencjalnych rozwiązań negocjacji, a większość z nich uwzględniała przeprowadzkę pomocnika „Blaugrany”, Ivana Rakiticia. Gerard Romero z RAC-1 dodaje, iż to Leonardo poprosił, by Chorwat, wraz z Philippe Coutinho, był częścią słynnej wymiany.

Dziennikarz rodem z Sevilli (Cristóbal Soria), gdzie Rakitić spędził trzy i pół roku swojej kariery, podkreślał wczoraj, iż Chorwat jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji i chce pozostać w Katalonii, a plotki o ewentualnej przeprowadzce do Paryża są dla niego wielce irytujące. Hiszpan zaznacza, że 31-latek nie zgodzi się na bycie kartą przetargową w celu sprowadzenia Neymara.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *