16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.22min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Choupo-Moting bliski zmiany otoczenia

Wszystko wskazuje na to, iż dni Erica Maxima Choupo-Motinga w Paryżu są już policzone. Kameruńczyk niejednokrotnie nie łapał się do kadry meczowej, a jego rola z dnia na dzień stała się coraz bardziej ograniczona. W obliczu rzekomego zainteresowania z Turcji i Włoch 30-latek może opuścić Parc des Princes jeszcze w tym tygodniu.

Choupo-Moting trafił do Parku Książąt pod koniec sierpnia minionego roku. Pomimo 22 występów w rozgrywkach ligowych spędzał on średnio 36 minut na murawie, w związku z czym nie zdołał zaskarbić sobie sympatii kibiców „Les Parisiens”. Jego odejście wydaje się zatem wielce prawdopodobne.

Zainteresowany usługami Choupo-Motinga jest rzekomo beniaminek włoskiej Serie A, Lecce. Według doniesień brytyjskiego dziennika „Sky” „Salentini” wystosowali już oficjalną propozycję kupna Kameruńczyka. Kwota ewentualnego transferu jest na ten moment nieznana, choć wartość zawodnika szacuje się na około 5 milionów €.

Innego zdania są jednak dziennikarze „Sport Mediaset”. Zgodnie z dostarczonymi przed nich informacjami dyrektor sportowy US Lecce, Mauro Meluso zaprzecza możliwości transferu 30-latka i podkreśla, że „nie jest nim zainteresowany”, zaznaczając odrębne priorytetu klubu.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *