21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.33min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thomas Tuchel przed spotkaniem z Nimes

Przed oficjalnym rozpoczęciem ligowej kampanii w sezonie 2019/20 Leonardo, Thomas Tuchel oraz Pablo Sarabia wzięli udział w konferencji prasowej, na której zostały poruszone między innymi kwestie relacji pomiędzy zawodnikami a sztabem czy pozycją numer jeden.

– „Alphonse [Areola] musi potwierdzić, że zasługuje na bycie numerem jeden. Marcin Bułka również dobrze pracuje. To od Alphonse zależy, by pokazać, że może się stale rozwijać i wziąć na siebie odpowiedzialność. To jest bezwarunkowo obowiązkowe. Kluby pokroju PSG zawsze są otwarte na rozwiązania, ale mamy do niego zaufanie.”

– „Nasz relacja [z Kylianem Mbappé] jest dobra. Tak, jest gwiazdą, ale nie myślę o nim w ten sposób. Zawsze staram się znaleźć sposób, by doprowadzić go do strzelenia bramki. Chce odpowiedzialności, jest dojrzały i gotowy.”

– „Nie chcę o tym [kolejnych transferach] zbyt dużo myśleć, bo stracę rozum. Skupiam się jedynie na moim zespole i chłopakach, których mamy. Potrzebują mojej energii i uwagi. Zadecydujemy, czy do czegoś dojdzie.”

Wcześniej niemiecki szkoleniowiec poruszył również kwestię Neymara. Zdaniem Tuchela Brazylijczyk jest na etapie indywidualnych treningów, a skutki kontuzji wciąż są widoczne. Absencja w jutrzejszym meczu jak najbardziej uzasadniona.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *