16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.47min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Stanley Nsoki o krok od Newcastle

20-letni defensor Paris Saint-Germain, Stanely Nsoki pozytywnie zapatruje się na grę w Newcastle United – informują brytyjskie media. Włodarze „Srok” mają jednak 24 godziny na podjecie decyzji co do transferu, gdyż zawodnik chciałby być świadom swojej przyszłości i finalnie się ustatkować.

W przeciwieństwie do reszty zespołu Nsoki nie przygotowuje się obecnie do nadchodzącego starcia o Superpuchar Francji ze Stade Rennais. Zawodnik opuścił zespół po tym, jak z wakacji powrócili gracze odpoczywający po Copa America i Pucharze Narodów Afryki. Wiele wskazuje jednak na to, iż 20-latek nie będzie miał już okazji do ponownej gry w barwach „Les Parisiens”, bowiem zainteresowanie usługami Francuza wyraziło Newcastle. Mimo wstępnych negocjacji Stanley nie otrzymał oficjalnej propozycji, w związku z czym jego przyszłości stoi pod znakiem zapytania.

Wedle najnowszych doniesień brytyjskich mediów obóz Nsokiego dał kierownictwu „Srok” 24 godziny na podjęcie decyzji. W przeciwnym wypadku 20-latek może pozostać w Paryżu na co najmniej kolejne pół roku.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *