26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.10godz.17min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Paulo Dybala następcą Neymara?

W obliczu nieustającej od dłuższego czasu sagi transferowej z Neymarem w roli głównej przyszłość Brazylijczyka stoi pod znakiem zapytania. Zdaniem większości mediów 27-latek zdecydowany jest opuścić Paryż, co może zmusić kierownictwo „Les Parisiens” do natychmiastowych poszukiwań alternatywy.

Wedle informacji przedstawionych przez włoskie dzienniki włodarze Paris Saint-Germain wyrazili swoje zainteresowanie usługami Paulo Dybali z Juventusu. Miniony sezon Argentyńczyk ukończył z zaledwie 10 trafieniami na koncie, co może być jednym z czynników motywujących go do zmiany otoczenia.

Transfer 25-latka uzależniony będzie jednak od przyszłości Neymara. Jeżeli Brazylijczyk pozostanie w „Parku Książąt”, wówczas temat przenosin Dybali będzie już nieaktualny, a do gry wkroczyć może między innymi Manchester United. W przypadku odejścia gwiazdy „Canarinhos” Paulo wydaje się jednym z głównych kandydatów do przejęcia pałeczki od byłego zawodnika Barcelony.

Wartość rynkową Argentyńczyka szacuje się na 85 milionów €, choć kwota potencjalnego transferu może okazać się zdecydowanie większa, na czym ucierpi klubowa kasa. Kluczową kwestią będą również niebotyczne zarobki zawodnika, który na ten moment jest drugim najlepiej opłacanym zawodnikiem „Starej Damy”.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *