25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.12godz.1min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Tuchel docenia nowe nabytki

Thomas Tuchel wypowiedział się na temat dotychczasowych wzmocnień Paris Saint-Germain. Niemiecki szkoleniowiec podkreślał zwłaszcza walory Andera Herrery oraz Pablo Sarabii.

Są pokornymi graczami, którzy przyzwyczaili się dawać z siebie wszystko na boisku. Świetni profesjonaliści. Są absolutnie gotowi dostosować się do każdej sytuacji na boisku. Widzimy ogromny wpływ Andera i Pablo, zwłaszcza w sytuacji, kiedy tracimy piłkę. Są przyzwyczajeni do pracy z dużą intensywnością podczas utraty piłki. Tego właśnie oczekuję od piłkarzy.

Niemiecki szkoleniowiec ocenił również Abdou DialloTo młody zawodnik, grał już w Mainz i Dortmundzie. W dodatku jest Francuzem, a to bardzo istotne. Jest lewonożny i z powodzeniem może grać zarówno w środku, jak i na boku obrony.

Mitchel Bakker i Marcin Bułka? Pracują razem z naszą grupą i jest to dla nich ogromny krok do przodu. Współpraca z młodymi piłkarzami jest dla mnie przyjemnością, móc oglądać ich adaptację i rozwój. Są też z nami piłkarze z drużyn juniorskich, to jest ta sama sytuacja. Młodzi piłkarze nie zawsze mają szansę z nami trenować. Dla mnie to jest okazja, żeby z nimi porozmawiać i pomóc im się poprawić.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *