24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.34min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Samuel Umtiti na celowniku PSG?

Wedle doniesień brytyjskiego dziennika „Metro” FC Barcelona umieściła Samuela Umtitiego na liście transferowej i jest skłonna sprzedać defensora, o ile otrzyma zadowalającą ofertę. Wśród potencjalnych zainteresowanych usługami zawodnika wymienia się Manchester United, Arsenal, a także Paris Saint-Germain.

Katalończycy wycenili 25-latka na, bagatela, 60 milionów € i nie będą rozważali niższych ofert. Dodatkowo konflikty na linii PSG – Barcelona uniemożliwiają jakiekolwiek negocjacje ceny włodarzom „Les Parisiens”.

Umtiti może okazać się alternatywą dla Matthijsa de Ligta, który wciąż zwleka z podjęciem decyzji co do swojej przyszłości. Źródła informują, iż Paryż nie jest już jego głównym celem i najprawdopodobniej zasili on szeregi Juventusu. W takim przypadku transfer środkowego obrońcy będzie dla Leonardo priorytetem.

W minionej kampanii 25-latek borykał się ze spadkiem formy i urazami, w związku z czym wystąpił jedynie w 14 ligowych spotkaniach. Umtiti doskonale zna jednak boiskach Ligue 1, bowiem do 2016 roku reprezentował barwy Olympique Lyonu.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *