25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.29min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

„France Football”: PSG po napastnika Sevilli

„France Football” dokonało analizy możliwych wzmocnień Paryżan, informując iż klub rozważa sprowadzenie Wissama Ben Yeddera. Napastnik miałby stanowić wzmocnienie linii ataku i odciążyć nieco trio NeymarCavaniMbappe.

PSG musi jednak liczyć się ze sporą konkurencją. Swoje zainteresowanie 28-letnim napastnikiem wyraża również między innymi FC Barcelona oraz Manchester United. Choć Francuz jest związany obecnie kontraktem z Sevillą do czerwca 2021 roku, spekuluje się, że Hiszpanie będą skłonni oddać swojego zawodnika za kwotę w granicach 35-45 milionów euro.

Na drodze transferu może jednak stanąć nowy szkoleniowiec Sevilli, Julen Lopetegui, który może starać się za wszelką cenę zatrzymać zawodnika, który w dotychczas 138 rozegranych spotkaniach dla klubu strzelił 70 bramek. Nie bez znaczenia pozostaje również rola, która zapewne przypadłaby Ben Yedderowi. Wątpliwości nie ulega bowiem fakt, że w Paryżu mógłby być jedynie zmiennikiem, co nie do końca może przypaść mu do gustu.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

2 Comments

  1. kuba_psg Reply

    Już raz wolał przejść do Sevilli niż do nas, bo nie chciał być rezerwowym. Więc raczej mało prawdopodobne, choć chętnie bym go zobaczył w PSG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *