Olympique Marseille vs PSG
12dn.13godz.50min.
13.00 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Pewne zwycięstwo Brazylii na inaugurację Copa America

Reprezentacja Brazylii bez większych problemów pokonała Boliwię 3:0 w meczu inaugurującym tegoroczną rywalizację na Copa America. Pełne 90 minut w szeregach Canarinhos rozegrali trzej zawodnicy Paris Saint-Germain: Thiago Silva, Dani Alves oraz Marquinhos, którzy w głównej mierze tworzyli linię defensywną swojego zespołu.

Gospodarze turnieju byli bez wątpienia niekwestionowanym faworytem tej potyczki. Po 12 latach przerwy Zielono-żółci chcą ponownie wywalczyć tytuł najlepszej ekipy Ameryki Południowej. Pierwszą przeszkodą na drodze do chwały była dużo niżej notowana Boliwia. Po dwóch bramkach Coutinho i jednej Evertona Canarinhos odnieśli pewne zwycięstwo i zainkasowali pierwsze trzy oczka.

Brazylia – Boliwia 3:0 (0:0)
1:0 – 50′ Coutinho (k.)
2:0 – 53′ Coutinho
3:0 – 85′ Everton

Brazylia: Alisson, Dani Alves, Filipe Luis, Thiago SilvaMarquinhos, Fernandinho, Coutinho, Casemiro, Firmino (Gabriel Jesus, 65′), Richarlison (Willian, 84′), David Neres (Everton, 81′).

Boliwia: Lampe, M. Bejarano, Saaverda (L. Vaca, 64′), Haquin, Chumacero, Saucedo (Wayar, 59′), D. Bejarano, Justiniano, Castro (R. Vaca, 75′), Jusino, Martins.

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.