24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.13godz.4min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Nowy kandydat do obsady paryskiej bramki

32-letni Hugo Lloris, który zdaniem analityków może tego lata opuścić Tottenham, znalazł się w kręgu zainteresowania Paris Saint-Germain – informuje brytyjski The Sun. Kierownictwo mistrza Francji szuka alternatywy po świeżym odejściu Gianluigiego Buffona.

Nie od dziś wiemy, iż polityka związana z obstawą bramki PSG woła o pomstę do nieba. Zarząd niejednokrotnie popełnił błąd kardynalny, oddając będących w ponadprzeciętnej formie zawodników, przy jednoczesnym stawianiu na popełniających gafę za gafą goalkeeperów. Włodarze chcą zatem sprowadzić gracza, który zapewni stabilizację pomiędzy słupkami, co rozpocznie proces odbudowy składu na nadchodzący atak na Ligę Mistrzów.

Po doniesieniach mówiących o zainteresowaniu Keylorem Navasem przyszła pora na spekulacje na temat Hugo Llorisa. Choć Spurs nie są prawdopodobnie zainteresowani rozstaniem się ze swoim bramkarzem, to zachodnie media donoszą, iż w przypadku odpowiedniej oferty 32-latek może nalegać na opuszczenie Londynu. Wszystko pozostaje zatem w rękach Les Parisiens.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *