01.01.1970, g. 01:00
vs
Do meczu pozostało:
-19397dn.-8godz.-38min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

PSG poszukuje wzmocnień w defensywie – wzrok skierowany na Ricardo Pereirę

W związku z prawdopodobnymi przenosinami Thomasa Meuniera oraz mijającymi nieubłaganie latami Daniego Alvesa kierownictwo Paris Saint-Germain w nadchodzącej sesji transferowej będzie starało się wzmocnić prawą stronę linii defensywnej. Jednym z głównych kandydatów na objęcie tej pozycji ma być Ricardo Pereira, 25-latek z Leicester City.

Portugalczyk dołączył do ekipy Lisów zaledwie rok temu, lecz zdołał już szturmem wpasować się w boiska angielskiej Premier League oraz wywalczyć sobie stałe miejsce w wyjściowej jedenastce, a jego wartość momentalnie wzrosła do szacowanych 20 milionów €. 35 występów od pierwszej minuty w minionej kampanii ligowej, a także otrzymywane regularnie wysokie noty za występ przykuły uwagę kilku klubów z europejskiej śmietanki futbolowej, w tym między innymi PSG.

Yahoo Sports France potwierdza, iż Les Parisiens przygotowują się do odejścia wspomnianego Thomasa Meuniera, a defensor Leicester, pomimo umowy obowiązującej do czerwca 2023 roku, jest rzekomo alternatywą numer jeden. W panującej obecnie sytuacji transfer Pereiry byłby dla PSG bez wątpienia wzmocnieniem, lecz na ten moment nie możemy stwierdzić, czy jest on graczem, który pomoże mistrzowi Francji zwojować europejskie salony.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.