26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.37min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Zwrot akcji ws. przyszłości Rabiota. Adrien podpisze nowy kontrakt z PSG?

Saga z Adrienem Rabiotem w roli głównej trwa w najlepsze już od kilku miesięcy, a przyszłość Francuza wciąż stoi pod znakiem zapytania. Choć jeszcze kilka miesięcy temu niemalże pewne wydawało się, że tego lata 24-latek zasili szeregi FC Barcelony, to teraz wiele wskazuje na to, iż pomocnik może przedłużyć swoją umowę z Paris Saint-Germain.

Za nagłym zwrotem akcji na stać m.in. powrót Leonardo na stanowisko dyrektora sportowego klubu. Według doniesień lesport10 Brazylijczyk utrzymywał przyjacielskie relacje z zawodnikiem, a dziś rano skontaktował się z jego matką. Rozmowa miała rzekomo pójść na tyle dobrze, jakoby Rabiot miał wyrazić chęć negocjacji nowej umowy z PSG.

Przypominamy, iż Adrien pozostawał poza składem mistrza Francji od początku grudnia, kiedy to zadeklarował swoją przeprowadzkę do Barcelony i odmówił dalszych negocjacji z kierownictwem Les Parisiens. Po tym, jak Katalończycy stracili zainteresowanie w usługach 24-latka, ten miał zasilić szeregi jednego z klubów Premier League: Liverpoolu, Evertonu, Manchesteru United bądź Tottenhamu.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

4 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *