28.05.2024, g. 19:00
Liga Austriacka
TSV Hartberg vs Austria Wiedeń
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.23min.
12.75 X3.60 22.20 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Jerome Boateng nie wyklucza przenosin do Paryża

30-letni Jerome Boateng preferuje wszczęcie rozmów z Paris Saint-Germain bądź Juventusem, niż powrotu do Premier League – informuje na łamach swojej strony internetowej brytyjski Daily Mail. Niemieckiemu defensorowi pozostają wciąż dwa lata ważnej umowy z aktualnym zdobywcą Bundesligi, Bayernem.

Informacje z ubiegłych tygodni wskazywały na to, iż po zakończeniu minionej kampanii Boateng opuści Bawarię i zasili szeregi jednego z zespołów ligi angielskiej. Wśród kandydatów na potencjalnego pracodawcę zawodnika wymieniano m.in. Manchester United, który wydawał się liderem w wyścigu po jego usługi. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Jerome miał rzekomo zmienić swoje plany oraz wymagania i poprosił agenta, by ten w najbliższych dniach skontaktował się z przedstawicielami Juventusu oraz Paris Saint-Germain.

Eksperci podkreślają, iż kwota ewentualnego transferu z pewnością nie odzwierciedlałaby rzeczywistej wartości 30-latka. Spore zainteresowanie na rynku, wygasający kontrakt oraz chęć odejścia – to rzekomo główne czynniki, które mogłyby obniżyć cenę do ok. 20 milionów €.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *