05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
61dn.3godz.51min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Media wyjaśniają przyczyny nagłej podróży Henrique

W mediach gruchnęła wiadomość, iż Antero Henrique został wezwany w trybie natychmiastowym do Doha, gdzie miał spotkać się z prezesem klubu Nasserem Al-Khelaifim oraz emirem Kataru, Tamimem bin Hamadem Al-Thanim.

Termin spotkania, który wymusił na dyrektorze sportowym Paryżan zmianę harmonogramu sugerował, iż klub chce ostatecznie rozwiązać wojnę o władzę z Thomasem Tuchelem, który wielokrotnie wyrażał niezadowolenie ze współpracy z Portugalczykiem.

Sytuację podsycały zwłaszcza medialne doniesienia, jakoby do Paryża miał ponownie trafić Leonardo, który w ciągu kilku dni ma przestać piastować funkcję dyrektora sportowego w AC Milan w związku z przebudowywaniem struktur włoskiego klubu.

Tymczasem „RMC Sport” oraz „Le Parisien” zdecydowanie tonują nastroje, wskazując, iż tematem nagłego spotkania jest omówienie ruchów podczas nadchodzącego okna transferowego w celu zbudowania drużyny na modłę Thomasa Tuchela oraz przede wszystkim definitywne wyjaśnienie obecnej sytuacji Neymara oraz Kyliana Mbappe.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.