05.10.2022, g. 21:00
Liga Mistrzów
Benfica Lizbona vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.6godz.16min.
14.33 X4.00 21.72 Odbierz 830 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Media wyjaśniają przyczyny nagłej podróży Henrique

W mediach gruchnęła wiadomość, iż Antero Henrique został wezwany w trybie natychmiastowym do Doha, gdzie miał spotkać się z prezesem klubu Nasserem Al-Khelaifim oraz emirem Kataru, Tamimem bin Hamadem Al-Thanim.

Termin spotkania, który wymusił na dyrektorze sportowym Paryżan zmianę harmonogramu sugerował, iż klub chce ostatecznie rozwiązać wojnę o władzę z Thomasem Tuchelem, który wielokrotnie wyrażał niezadowolenie ze współpracy z Portugalczykiem.

Sytuację podsycały zwłaszcza medialne doniesienia, jakoby do Paryża miał ponownie trafić Leonardo, który w ciągu kilku dni ma przestać piastować funkcję dyrektora sportowego w AC Milan w związku z przebudowywaniem struktur włoskiego klubu.

Tymczasem „RMC Sport” oraz „Le Parisien” zdecydowanie tonują nastroje, wskazując, iż tematem nagłego spotkania jest omówienie ruchów podczas nadchodzącego okna transferowego w celu zbudowania drużyny na modłę Thomasa Tuchela oraz przede wszystkim definitywne wyjaśnienie obecnej sytuacji Neymara oraz Kyliana Mbappe.


Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.