21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.9godz.54min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Mundo Deportivo: Neymar dostępny po zaniżonej cenie

Według najnowszych doniesień hiszpańskiego Mundo Deportivo, podczas letniego okienka transferowego w 2020 roku Neymar będzie dostępny po „zaniżonej” cenie, oscylującej w granicach 168 milionów €. Wszystko to za sprawą sekretnej klauzuli, na mocy której Brazylijczyk ma rzekomo otrzymać możliwość negocjacji z innymi klubami po 3 latach gry w PSG, o ile potencjalny kupiec wyłoży na stół wymienioną wcześniej kwotę.

Na przełomie całego sezonu sporo mówiło się o niezadowoleniu Neymara, który ma ponoć żałować przeprowadzki do Paryża. Zdaniem mediów w grę wchodził m.in. powrót do FC Barcelony czy transfer do Realu Madryt, choć chętnych miałoby być dużo więcej.

Kwota 168 milionów € nie wydaje się w stu procentach okazyjna, lecz biorąc pod uwagę obecną sytuację Paris Saint-Germain, inflację, obecny wzrost cen transferów oraz szacowaną wartość Brazylijczyka, można uznać ją za naprawdę wartą uwagi i poświęcenia.

W barwach Les Parisiens Neymar rozegrał 56 oficjalnych spotkań, w których zdobył w sumie 49 bramek oraz zanotował 28 asyst, co daje łączny udział przy 77 sytuacjach zakończonych golem (1,57 na mecz).


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *