25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
5dn.5godz.58min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Chelsea sięgnie po Juliana Draxlera?

Rozgrywki w większości lig europejskich wkraczają nieubłaganie w ostatni etap, a co za tym idzie, już wkrótce otwarte zostanie letnie okienko transferowe. Huczne zapowiedzi i predykcje analityków świadczą, iż mimo przerwy od futbolu na najwyższym poziomie emocji nie zabraknie.

Po nieudanym sezonie sympatycy Paris Saint-Germain obawiali się rozpadu zespołu, spowodowanego przez rzekome niezadowolenie z kierunki, w jakim zmierza projekt katarskich inwestorów. Tego typu plotki sprokurowały media do doszukiwania się coraz to nowszych doniesień mówiących o potencjalnych przenosinach zawodników.

W ostatnim czasie wiele mówiło się o zakazie transferowym nałożonym na londyńską Chelsea. The Blues nie będą w stanie nabywać nowych graczy przez okres dwóch sesji – letniej i zimowej, choć ich kierownictwo złożyło już mnogą ilość odwołań. W przypadku, gdyby UEFA zezwoliłaby na zabezpieczenie się przed okresem zawieszenia, sześciokrotny mistrz Anglii może zgłosić się po Juliana Draxlera.

Le10 Sport in France donosi, że cena za usługi Niemca będzie oscylować w granicach 40 milionów €, choć w krytycznej sytuacji finansowej może wynieść nawet zaledwie 30 milionów.

Pod nieobecność Neymara i Edinsona Cavaniego Julian Draxler był jednym z kluczowych zawodników Paris Saint-Germain, który w odpowiednich momentach był w stanie zrobić różnicę na murawie. W barwach Les Parisiens 25-latek rozegrał łącznie 114 spotkań, zdobywając w sumie 20 bramek oraz notując 24 asysty.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *