05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
61dn.2godz.27min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Matka Rabiota: Adrien jest więźniem, a wręcz zakładnikiem PSG!

Z dnia na dzień jesteśmy coraz bliżej finału dramatycznej sagi z Adrienem Rabiotem w roli głównej. Francuz, który od 11 grudnia ani razu nie pojawił się na murawie, wciąż liczy, iż po wypełnieniu kończącego się w czerwcu kontraktu z Paris Saint-Germain trafi do FC Barcelony.

Klub ze stolicy Katalonii dał jednak jasno do zrozumienia, że nie jest już zainteresowany usługami 23-letniego pomocnika. Ten jednak uparcie stawia na swoje i nie rozważa innych możliwości. W międzyczasie matka zawodnika, Veronique Rabiot, zaatakowała kierownictwo Les Parisiens, otwarcie stwierdzając, że jej syn w Paryżu jest „zakładnikiem”.

– „To nie jest tylko takie wrażenie. Adrien jest więźniem. Jest wręcz zakładnikiem PSG! Wkrótce będzie w lochach, o wodzie i suchym chlebie! Ich środowisko jest okrutne… Piłkarz jest stworzony do gry, a nie siedzenia w szafie. Adrien nie zagrał od grudnia i prawdopodobnie nie zagra do czerwca. W przypadku zawodowca sześć miesięcy do ogromna przerwa. Jest zakładnikiem, ponieważ nie chce przedłużyć umowy, a jedyne czego chce, to by uszanować jego kontrakt. Adrien prosi tylko o to: by uszanować jego kontrakt.”


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.