26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.13godz.35min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Verratti: Jeśli klub tego chce, mogę zakończyć karierę w PSG

Choć niedawne doniesienia, jakoby Marco Verratti związał się z Paris Saint-Germain nowym kontraktem, wciąż okazały się niepotwierdzone, Włoch mimo wszystko pozytywnie zapatruje się na swoją przyszłość w Paryżu.

W przeprowadzonym przez Le Parisien wywiadzie pomocnik podkreśla, że choć nie złożył jeszcze oficjalnego podpisu, wizja zakończenia kariery w PSG jest dla niego jak najbardziej rzeczywista.

– „To są rzeczy, o których nawet nie mówię. Wiem, że mój agent [Mino Raiola] rozmawia czasem z klubem, ale niczego nie podpisaliśmy. Mój kontrakt wciąż obowiązuje przez najbliższe kilka lat. Nie widzę problemu w podpisaniu nowego.”

– „Wkrótce będę miał 27 lat, więc jeśli podpiszę nową umowę, to będzie obowiązywała przez kolejne 4 lub 5 lat. Mogę tu skończyć karierę, o ile klub tego chce. Cokolwiek się stanie, zawsze pozostanę wdzięczny PSG.”

Verratti trafił do Paryża w lipcu 2012 roku za kwotę 12 milionów €. Obecnie jego wartość szacuje się na 70 milionów. W barwach Les Parisiens Włoch rozegrał łącznie 265 spotkań, zdobywając 8 bramek oraz notując 45 asyst.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Bee! Reply

    Jak ma formę, wart jest każdych pieniędzy. Cieszy to, że głośno mówi o pozostaniu w klubie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *