21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.19min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

UEFA ukarała PSG i Manchester United

Podczas pierwszego pojedynku pomiędzy Paris Saint-Germain a Manchesterem United na Old Trafford kibice mistrza Francji spisali się na medal, przekrzykując momentalnie posiadających przewagę liczebną sympatyków gospodarzy. Ich zachowanie przysporzyło jednak pewne problemy, przez które w szczególności ucierpi klubowa kasa.

PSG został ukarany grzywną w wysokości 35,000£ (41,000 €) za naganne zachowanie kibiców na stadionie Czerwonych Diabłów, w tym odpalanie rac, rzucanie przedmiotami w kierunku murawy, wzniecanie zamieszek czy zniszczenia dóbr materialnych. Dodatkowo kierownictwo Les Parisiens w ciągu 30 dni musi skontaktować się z włodarzami United, w celu ustalenia kosztów i sposobu naprawy uszkodzonych krzesełek na Old Trafford.

Kary nie uniknęli również gospodarze. Za przewinienia w postaci blokowania schodów czy rzucanie przedmiotów w kierunku piłkarzy (w tym słynna butelka piwa w rękach Angela Di Marii) zarząd United zmuszony jest uiścić opłatę za grzywnę w wysokości 13,700£ (16,000 €).


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

5 Comments

  1. Pawlovsky Reply

    Jak to możliwe, przecież komercyjne media w Polsce o tym nie napiszą, tylko w Polsce tak jest !!!!!

  2. szwagier Reply

    Rzucali w DM , prowokowali i taka niska kara , w Paryżu dostaną 5-ke dopiero bd rzucać, wiadomo ze Angielski kibic zachowuje sie jak zwierze.

  3. Pawlovsky Reply

    Angielscy kibice, awanturujący się, ale tylko po paru piwach i zawsze się kończy na słownych potyczkach, coś jak ich rodacy, turyści w Krakowie 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *