30.11.2022, g. 16:00
Mistrzostwa Świata Katar 2022
Tunezja vs Francja
Do meczu pozostało:
2dn.2godz.49min.
111.00 X4.50 21.33 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago Mendes alternatywą dla Idrissy Gueye?

Pomimo niebotycznego zainteresowania Paris Saint-Germain oraz chęci samego zawodnika transfer Idrissy Gueye do Paryża nie doszedł do skutku, ze względu na brak porozumienia w kwestiach finansowych z Evertonem. 29-latek otwarcie przyznaje, iż w nadchodzącym okienku chciałby zasilić szeregi Les Parisiens, w związku z czym skauci The Toffees doszukali się kilku alternatyw dla Senegalczyka.

Jednym z kandydatów do obsadzenia pozycji środkowego pomocnika w Evertonie jest Thiago Mendes, obecnie reprezentujący barwy OSC Lille. Podczas tegorocznej kampanii 26-latek w znaczący sposób podniósł swoją wartość poprzez solidne występy oraz swoją regularność, czym zwrócił na siebie uwagę kilku zespół z topowych lig europejskich.

Poszukiwania zastępstwa mogą oznaczać, iż Everton jest gotowy do wznowienia negocjacji z PSG w sprawie transferu Idrissy Gueye, który najprawdopodobniej zasili szeregi mistrza Francji już za kilka miesięcy. Kwota wykupu 29-latka wciąż będzie jednak kwestią sporną.

Sympatycy Paris Saint-Germain będą mieli okazję, by zobaczyć Mendesa w akcji już w kwietniu, kiedy to Lille podejmie Les Parisiens w ramach 32. kolejki francuskiej Ligue 1.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.