24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.54min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thiago Mendes alternatywą dla Idrissy Gueye?

Pomimo niebotycznego zainteresowania Paris Saint-Germain oraz chęci samego zawodnika transfer Idrissy Gueye do Paryża nie doszedł do skutku, ze względu na brak porozumienia w kwestiach finansowych z Evertonem. 29-latek otwarcie przyznaje, iż w nadchodzącym okienku chciałby zasilić szeregi Les Parisiens, w związku z czym skauci The Toffees doszukali się kilku alternatyw dla Senegalczyka.

Jednym z kandydatów do obsadzenia pozycji środkowego pomocnika w Evertonie jest Thiago Mendes, obecnie reprezentujący barwy OSC Lille. Podczas tegorocznej kampanii 26-latek w znaczący sposób podniósł swoją wartość poprzez solidne występy oraz swoją regularność, czym zwrócił na siebie uwagę kilku zespół z topowych lig europejskich.

Poszukiwania zastępstwa mogą oznaczać, iż Everton jest gotowy do wznowienia negocjacji z PSG w sprawie transferu Idrissy Gueye, który najprawdopodobniej zasili szeregi mistrza Francji już za kilka miesięcy. Kwota wykupu 29-latka wciąż będzie jednak kwestią sporną.

Sympatycy Paris Saint-Germain będą mieli okazję, by zobaczyć Mendesa w akcji już w kwietniu, kiedy to Lille podejmie Les Parisiens w ramach 32. kolejki francuskiej Ligue 1.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *