26.06.2024, g. 03:00
Copa America
Chile vs Argentyna
Do meczu pozostało:
0dn.8godz.50min.
17.00 X4.50 21.45 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Agent potwierdza zainteresowanie Wesley’em Moraesem

Świetny sezon w w Jupiler Pro League spowodował, iż po Wesley’a Moraesa, napastnika Clubu Brugge, pytało już rzekomo kilka europejskich potęg. Agent 22-letniego Brazylijczyka potwierdza, iż jednym z zainteresowanych zespołów ma być Paris Saint-Germain, który kontaktował się już z kierownictwem mistrza Belgii.

W tegorocznej kampanii Wesley rozegrał 33 spotkania na wszystkich frontach, zdobywając łącznie 13 bramek oraz notując 7 asyst. Jego forma przyczyniła się do błyskawicznego i gwałtownego wzrostu szacowanej kwoty transferu, co w obliczu wielkiego zainteresowania zawodnikiem może mieć ogromne znaczenie.

W związku z postawionym znakiem zapytania przy przyszłości Edinsona Cavaniego w Paryżu Moraes mógłby okazać się świetną alternatywą, tworząc z Neymarem i Mbappe kolejny tercet ofensywny.

– „Wesley jest obecnie obiektem zainteresowania kilku wielkich klubów, a PSG jest jednym z nich.” – mówi agent zawodnika.

Choć na ten moment wartość 22-latka szacuje się na 14 milionów €, kwota transferu prawdopodobnie oscylowałaby w granicy 30 milionów. Jego obecna umowa z Clubem Brugge wygasa w czerwcu 2023 roku.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *