0dn.17godz.28min.
11.33 X5.75 27.50 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Koniec przygody w Młodzieżowej Lidze Mistrzów

W rozegranym dziś pojedynku 1/16 finału Młodzieżowej Ligi Mistrzów zespół Paris Saint-Germain do lat 19 musiał uznać wyższość swoich rówieśników z Herthy BSC Berlin, którzy pokonali podopiecznych Regisa Beunardeau 2:1. Jedyną bramkę dla gości zdobył Timothee Pembele.

Choć Les Parisiens lepiej weszli w to spotkanie, otwierając wynik już w 25′ minucie, gospodarze wykazali się wolą walki do ostatnich chwil, bowiem trafiali kolejno w 74′ i 85′ minucie. Tym samym PSG U19 kończy swoją przygodę z tegoroczną edycją UEFA Youth League. Warto napomnieć, iż we wcześniejszych etapach rozgrywek niemiecki zespół wyeliminował młodzieżową ekipę Lecha Poznań (2:0, 3:2).

Hertha BSC U19 – Paris Saint-Germain U19 2:1 (0:1)
0:1 – 25′ Pembele
1:1 – 74′ Krebs
2:1 – 85′ Zografakis

Hertha BSC U19: Klatte – Gurschke (80′ Tamim), Rekik, Baak, Kastrati – Jastrzebmski (90+4′ Kruger), Albrecht, Krebs, Zografakis (90+4′ Michelbrink) – Ngankam, Werthmuller (75′ Ramic)

Paris Saint-German U19: Innocent – Yapi (81′ Larkeche), Kouassi, Nya, Pembele – Ruiz, Kapo (75′ Oufella), Aouchiche – Providence (62′ Yaisien), Coulibaly (82′ Fressange), Muinga

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

1. Bee! Reply

Trudno. Miło, że wspomnieliście o Lechu, ale milej by było gdyby tak jeszcze wynik 1 meczu podać. Chyba, że nie było?