30.09.2023, g. 17:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Clermont Foot vs PSG
Do meczu pozostało:
3dn.17godz.16min.
16.50 X5.00 21.40 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Real Madryt wciąż zainteresowany Neymarem?

Choć zarówno kierownictwo klubu, jak i sam Neymar przyznali, iż ich drogi w najbliższym czasie się nie rozejdą, media nieustannie spekulują na temat potencjalnego transferu Brazylijczyka. Głównym kandydatem, który obok FC Barcelony pojawia się w nagłówkach najczęściej, jest Real Madryt. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami z Wysp Brytyjskich Los Blancos zaprzestaną jakichkolwiek starań o usługi Edena Hazarda i skupią się na 27-latku.

Kilka tygodni temu Neymar nabawił się poważnej kontuzji, która wedle wstępnych analiz wykluczyła go z gry na okres około 3 miesiący. Choć skutki jego braku były wyraźnie widoczne w grze PSG, podopieczni Thomasa Tuchela zdołali m.in. pokonać Manchester United na Old Trafford. Real Madryt chce rzekomo wykorzystać sukces Les Parisiens i obrócić go przeciwko nim. Włodarze Królewskich mają mieć w planach kolejny atak po Brazylijczyka, który zakłada wpojenie mu, iż w Paryżu nie jest potrzebny, a jego pomoc w Madrycie byłaby nieoceniona.

Dodatkowo spekulacje medialne napędza fakt, iż ojciec Neymara pojawił się kilka dni temu w Hiszpanii. Choć jego wizyta zakładała jedynie konsultacje z jednym z katalońskich doktorów, to dla dzienników sportowych był to wystarczający pretekst do wywołania kolejnej fali plotek transferowych.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *