FC Barcelona vs PSG
0dn.13godz.1min.
12.20 X3.80 22.90 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Zwycięstwo w cieniu kolejnych urazów – Paris Saint-Germain pokonuje Bordeaux

W meczu 24. kolejki francuskiej Ligue 1 Paris Saint-Germain skromnie pokonał dwunaste w tabeli Girondins Bordeaux 1:0 po trafieniu Edinsona Cavaniego z 42′ minuty. Urugwajczyk nie dokończył jednak spotkania, bowiem tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę opuścił murawę Parku Książąt z kontuzją.

Zgodnie z doniesieniami RMC Sport w momencie egzekwowania rzutu karnego 31-latek nabawił się urazu jednego z mięśni uda, w związku z czym musiał opuścić plac gry. Jego miejsce w jedenastce PSG w drugiej części meczu zajął Kylian Mbappé.

Trafienie El Matadora było jedyną bramką, jaką kibice zgromadzeni na Parc des Princes ujrzeli tego popołudnia. Najświeższe doniesienia mówią, iż jego występ we wtorkowym starciu z Manchesterem United stoi pod znakiem zapytania.

Paris Saint-Germain – Girondins Bordeaux 1:0 (1:0)
1:0 – 42′ Cavani (k.)

Paris Saint-Germian: Buffon – Meunier (80′ Dagba), Thiago Silva (c), Kimpembe, N’Soki – Dani Alves, Verratti (59′ Paredes), Nkunku – Choupo-Moting, Cavani (46′ Mbappé), Diaby

Girondins Bordeaus: Costil – Palencia, Kounde, Pablo (46′ Jovanovic), Sabaly – Otavio, Sankhare – De Preville, Basic (60′ Tchouameni), Kamano (78′ Cornelius) – Briand

Żółte kartki: 10′ N’Soki, 32′ T. Silva, 62′ Diaby – 2′ Sankhare, 18′ Kamano, 52′ De Preville