31.07.2022, g. 19:45
Superpuchar Francji
PSG vs Nantes
Do meczu pozostało:
32dn.11godz.17min.
11.37 X5.10 27.90 Odbierz 2720 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Manchester United włącza się do walki o Rabiota

W związku z rzekomym brakiem zainteresowania FC Barcelony w osobie Adriena Rabiota przyszłość 23-latka stanęła pod znakiem zapytania. Na przełomie kilku ostatnich tygodni fakt jego przeprowadzki do stolicy Katalonii wydawał się jasny, klarowny, a przede wszystkim przesądzony. Mistrz Hiszpanii zmienił jednak politykę transferową i zdecydował się na zakup Frenkiego de Jonga.

Wśród kibiców Barcelony momentalnie zapanowała gromka radość i uczucia ulgi. Zdecydowanie większa część sympatyków „Dumy Katalonii” była przeciwna transferowi Rabiota i wrogo nastawiona do jego obozu.

Zachowanie rodziny i otoczenia piłkarza nie jest jednak problemem dla zespołów z Wysp Brytyjskich. Do Liverpoolu i Tottenhamu, które już wcześniej wykazywały otwarte zainteresowanie Francuzem, dołączył rzekomo Manchester United, dla którego wysokie oczekiwania Adriena względem pensji nie byłby problemem. Nie wiadomo jednak, ile prawdy jest w owych doniesieniach. Być może jest to jedynie próba zdekoncentrowania rywala przed nadchodzącym pojedynkiem w 1/8 finału Ligi Mistrzów.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.