10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
15dn.20godz.41min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Manchester United włącza się do walki o Rabiota

W związku z rzekomym brakiem zainteresowania FC Barcelony w osobie Adriena Rabiota przyszłość 23-latka stanęła pod znakiem zapytania. Na przełomie kilku ostatnich tygodni fakt jego przeprowadzki do stolicy Katalonii wydawał się jasny, klarowny, a przede wszystkim przesądzony. Mistrz Hiszpanii zmienił jednak politykę transferową i zdecydował się na zakup Frenkiego de Jonga.

Wśród kibiców Barcelony momentalnie zapanowała gromka radość i uczucia ulgi. Zdecydowanie większa część sympatyków „Dumy Katalonii” była przeciwna transferowi Rabiota i wrogo nastawiona do jego obozu.

Zachowanie rodziny i otoczenia piłkarza nie jest jednak problemem dla zespołów z Wysp Brytyjskich. Do Liverpoolu i Tottenhamu, które już wcześniej wykazywały otwarte zainteresowanie Francuzem, dołączył rzekomo Manchester United, dla którego wysokie oczekiwania Adriena względem pensji nie byłby problemem. Nie wiadomo jednak, ile prawdy jest w owych doniesieniach. Być może jest to jedynie próba zdekoncentrowania rywala przed nadchodzącym pojedynkiem w 1/8 finału Ligi Mistrzów.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *