21.06.2024, g. 02:00
Copa America 2021
Argentyna vs Kanada
Do meczu pozostało:
0dn.12godz.58min.
11.28 X5.50 210.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Kanté priorytetem zarządu na nadchodzące lato

W obliczu zatrważających kontuzji w szeregach Paris Saint-Germain kierownictwo klubu za wszelką cenę starało się sprowadzić na Parc des Princes światowej klasy zawodników, którzy wypełniliby lukę po Neymarze i Marco Verrattim, który ostatnimi czasy ma poważne problemy z powrotem do gry.

Choć zimowa sesja transferowa nie przyniosła większych efektów, bowiem jedyną sukcesywną negocjacją okazała się ta z Zenitem, która doprowadziła do pozyskania Leonardo Paredesa, włodarze nie zamierzają z założonymi rękami przyglądać się poczynaniom swojego zespołu.

Antero Henrique, Nasser Al-Khelaifi i pozostała część zarządu tworzy już scenariusze na nadchodzące latem okienko transferowe. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami głównym celem Mistrza Francji ma być pomocnik londyńskiej Chelsea, N’Golo Kanté. 27-latek był już łączony z PSG zarówno w minione lato, jak i podczas świeżo zakończonej zimowej sesji.

Le10 Sport informuje z kolei, iż Francuz jest niezadowolony ze współpracy z obecnym szkoleniowcem The Blues, Maruizio Sarrim, a co za tym idzie, rozważyłby ewentualną propozycję powrotu do rodzimej ligi.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *