16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.14min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Bartomeu: Neymar nie jest brany pod uwagę.

W ostatnich tygodniach świat obiegły masowe doniesienia, jakoby ojciec Neymara kontaktował się z prezesem FC Barcelony, Josepem Marią Bartomeu i błagalnym tonem prosił o możliwość powrotu syna do Katalonii. Choć owe spekulacje zostały już zdementowane, głos w sprawie zabrał sam zainteresowany.

W minionym roku w mediach pojawiła się informacja, iż Neymar nie jest zadowolony ze stanu rzeczy w Paryżu i chciałby w najbliższym czasie opuścić Francję na rzecz FC Barcelony bądź Realu Madryt. Owe doniesienia były początkiem kolejnych spekulacji transferowych, które doprowadziły do prezesa FC Barcelony.

– „Nigdy z nimi [zarząd PSG] nie rozmawiałem. ani jego ojciec, ani zawodnik nie dzwonił prosząc o powrót do Barcy. Nie zadzwonili.”

– „Przygotowujemy się już na następny sezon, a nazwisko Neymara nie jest brane pod uwagę. Mówimy tutaj o piłkarzu PSG i nie wydaję mi się, by PSG chciałoby pozbyć się takiego gracza.”

Sam Neymar, który notabene świętował wczoraj swoje 27. urodziny, zaprzeczał plotkom mówiącym o potencjalnym transferze. Choć drugi rok z rzędu na kluczowym etapie rozgrywek Brazylijczyk doznaje poważnej kontuzji, na ten moment nie bierze pod uwagę wyprowadzki z Paryża.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Bee! Reply

    Mogą sobie zaprzeczać, dziennikarze z Hiszpanii i tak wiedzą swoje, więc czekają nas kolejne rewelacje, a czym bliżej nowego okna transferowego, tym rewelacji będzie więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *