17.06.2024, g. 00:30
Mecz towarzyski
Panama vs Paragwaj
Do meczu pozostało:
0dn.19godz.37min.
12.75 X3.10 22.30 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

PSG sięgnie po Williana w obliczu kontuzji Neymara?

W związku z długoterminową kontuzją Neymara Paris Saint-Germain chce jeszcze dziś dopiąć transfer 30-letniego Williana z Chelsea – informuje brytyjski dziennik Daily Mail. Zimowe okienko transferowe we Francji kończy się za niespełna piętnaście godzin.

Informacja o 10-tygodniowej przerwie Neymara z pewnością podcięła skrzydła niejednemu sympatykowi Les Parisiens. Kierownictwo klubu nie zamierza jednak siedzieć i bezczynnie przyglądać się rozwojowi wydarzeń. W związku z poważnym osłabieniem włodarze chcą za wszelką cenę sprowadzić na Parc des Princes alternatywę dla 26-letniego Brazylijczyka.

Zgodnie z doniesieniami to właśnie Willian jest obecnie głównym celem Paris Saint-Germain. 30-latek ma za sobą ponad 270 występów w barwach The Blues. Z kolei w tegorocznej kampanii zdołał zgromadzić już 7 trafień i 6 asyst w 36 rozegranych spotkaniach.

W związku z desperacką sytuacją, w jakiej znajduje się obecnie PSG, możemy założyć, iż ewentualny transfer Williana nie zadowoli portfela Nassera Al-Khelaifiego. Wartość Brazylijczyk szacuje się bowiem na 50 milionów €. Jego kontrakt z Chelsea wygasa jednak w czerwcu 2020 roku.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *