25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.18godz.53min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Katastrofalne wieści z Paryża. Neymar wypada z gry na 10 tygodni.

Koszmarne obawy sympatyków Paris Saint-Germain z ostatnich dni zostały dziś oficjalne potwierdzone – Neymar wypada z gry na 10 tygodni. Tym samym Brazylijczyk opuści m.in. dwumecz z Manchesterem United.

Równy tydzień temu podczas pucharowego spotkania z RC Strasbourgiem 26-latek doznał urazu stopy, który zmusił do go opuszczenia murawy i skierowania się do szatni. Początkowe diagnozy nie były w stanie określić długość przerwy Brazylijczyka. Dziś na łamach oficjalnego serwisu klubu został wydany następujący komunikat:

– „Po szczegółowej analizie specjaliści doszli do porozumienia w sprawie zachowawczego leczenia kontuzji śródstopia Neymara.”

– „Poinformowany o następującym zdarzeniu brazylijski napastnik zgodził się z owym protokołem. W rezultacie Neymar powinien powrócić na boisko w ciągu 10 tygodni.”

– „Paris Saint-Germain przesyła Neymarowi ogromne wsparcie i zachętę do pokonania kontuzji z odwagą i determinacją, którą zawsze pokazywał.”

Datę powrotu Brazylijczyka szacuje się na drugi tydzień kwietnia, w związku z czym w przypadku awansu do ćwierćfinału rozgrywek Ligi Mistrzów przez zespół Mistrza Francji jego występ w pierwszym spotkaniu również stałby pod znakiem zapytania.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *