24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
2dn.12godz.39min.
16.50 X4.75 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Thomas Tuchel żąda transferów.

Do zamknięcia zimowego okienka transferowego we Francji pozostały niespełna 4 dni, a sympatycy Paris Saint-Germain wciąż nie doczekali się upragnionych transferów. Mimo próśb i zapowiedzi kierownictwo wciąż nie sprowadziło do Paryża środkowego pomocnika.

Po zakończonym spotkaniu Thomas Tuchel wyraził swoje niezadowolenie w związku z brakiem obiecanych wzmocnień. 45-letni Niemiec już kilka tygodni temu zapowiadał, iż dopóty nie będzie spał spokojnie, dopóki nad Sekwaną nie pojawi się nowy zawodnik.– „Czekamy na niego [Leonardo Paredesa]. Powiedziano mi, że wszystko jest już ustawione, ale nie ma go tu. Martwię się. Potrzebujemy zawodników!”

– „Mógłby to być nawet ofensywny gracz, w końcu Neymar jest kontuzjowany. Czekamy na Leonardo, ale wciąż go tu nie ma.”

– „Nie możemy zdziałać cudów. W środku pola brakuje nam graczy. Jest 27 stycznia! To już prawie koniec [okienka transferowego]. Cóż mogę powiedzieć? Mamy w klubie cele. By je osiągnąć, by w zespole i zawodnikach była ambicja, musimy rekrutować piłkarzy.” – dodał Tuchel.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

6 Comments

 1. Kondzio Reply

  Paredes myślę że przyjdzie i nikt po za nim. Szkoda że nie spróbowali ściągnąć Lobotki podobno była możliwość jego wypożyczenia z późniejszym jego obowiązkowym wykupem. Mimo wszystko Paredes powinien wystarczyć z Verrattim oraz Marquinhosem na zmiane do środka boiska. Draxler na skrzydło bo do środka boiska to on się nie nadaje.

 2. Bee! Reply

  Jak chcą walczyć w LM, to nie da się robić transferów w zimie, a poza tym, trzeba ściągać doświadczonych zawodników, młodzież do ogrania na przyszłe lata, to PSG ma w swojej szkółce, i nie musi za takich przepłacać.

 3. szwagier Reply

  Czyli w LM bd grać 5-6 obońcami,obronców nakupili, a środka brak, wyleci ktoś za kartki+ 1 kontuzja i posprzątane

 4. Kondzio Reply

  Nic nie jest posprzątane w środku jest Verratti Marquinhos Paredes i od biedy Draxler i Nkunku chodź ten ostatni to nic nie wnosi do gry. Niech grają 5 obrońcami i tak będą tak grac bo taka jest obecnie taktyka zespołu dwóch środkowych pomocników i 3 napastników i wystarczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *