Olympique Marseille vs PSG
2dn.10godz.58min.
13.30 X3.80 22.05 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto

Paris Saint-Germain – Stade Rennes: Oceny pomeczowe.

W meczu zamykającą 22. serię gier francuskiej Ligue 1 Paris Saint-Germain pokonał Stade Rennes 4:1, tym samym powiększając swoją przewagę nad drugim w tabeli Rennes. Kilku podopiecznych Thomasa Tuchela rozegrało wczoraj świetne zawody, czym zapewnili sobie wysoką ocenę w pomeczowych notowaniach.

Zdaniem serwisu whoscored.com najbardziej wartościowym zawodnikiem wczorajszego wieczoru był 20-letni Kylian Mbappé (8.9). Napastnik Les Parisiens w 66′ minucie spotkania wpisał się na listę strzelców, z kolei kilka minut później asystował przy trafieniu Edinsona Cavaniego (8.4), który dzięki dwóm bramką również zapracował na wysoką notę.

Po stronie gości najlepszym okazał się być M’Baye Niang (7.6), który w 27′ minucie gry doprowadził do remisu i wprowadził niepewność w szeregi gospodarzy. Poniżej pełna lista ocen wystawionych przez whoscored.com.

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.