24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.9min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Jordi Alba: Nie wierzę w powrót Neymara.

Plotkom na temat ewentualnego powrotu Neymara do Barcelony nie ma końca. Serwisy sportowe oraz dzienniki prześcigają się w doniesieniach na temat nowych ustaleń i porozumień w sprawie potencjalnego transferu. Wśród kandydatów na przyszłego pracodawcę Brazylijczyka wymienia się w szczególności Real Madryt oraz były klub 26-latka, FC Barcelonę.

Głos w owej sprawie zabrał lewy defensor Blaugrany, Jordi Alba. Zdaniem Hiszpana doniesienia mówiące o powrocie Neymara do Barcelony nie są prawdziwe i mimo szczerych chęci oraz sympatii do transferu najprawdopodobniej nie dojdzie.


– ” Nie rozmawiamy o tym [transfer Neymara]. Koniec końców to ludzie spoza klubu o tym mówią. Nie uważam jednak, by była to prawda.”

– „Neymar jest niesamowitym zawodnikiem, jednym z najlepszych, ale zdecydował się odejść i nie widzę logicznego sensu, dlaczego miałby chcieć wrócić. Nie wierzę w to.”

– „Jest świetnym piłkarzem, dobrym kolegą dla każdego w szatni, ale ludzie tacy jak Pedro czy Marc Bartra byli nimi również, a nie mówi się o ich powrocie. Każdy podejmuje swoje własne decyzje i musicie je uszanować. Będąc jednak szczerym, nie wierzę w to.”


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

  1. Bee! Reply

    A czy ktokolwiek, poza żyjących z plotek, nie lubiących PSG, i pryszczatych nastolatków, wierzy w ten powrót? Sam Neymar, i agent, jego ojciec, już publicznie się wypowiadali na ten temat, a dziennikarze i tak wiedzą lepiej, i ciągle męczą świat tym tematem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *