24.04.2024, g. 19:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
Lorient vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.0godz.16min.
17.50 X5.00 21.40 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Verratti: „Jeśli pozyskamy szóstkę, będziemy szczęsliwi”

PSG wprowadziło nową kolekcję ubrań we współpracy z indyjskim projektantem Manishem Arorą. Marco Verratti był gościem na prezentacji i udzielił krótkiego wywiadu.

Włoch opowiadał w nim m.in. o przygotowaniach w Katarze, zimowych wzmocnieniach, potrzebnie operacji marketingowych, czy ewolucji klubu na przestrzeni ostatnich kilku lat. Oto co miał do powiedzenia:

  • swoja podobizna na koszulce

-„To trochę dziwne, ale jestem bardzo szczęśliwy, dziękuję Manishowi za tę myśl. Jest to coś, co nie zdarza się każdego dnia, ale sprawia, że jestem bardzo szczęśliwy. Koszulka jest bardzo ładna.”

  • ewolucja PSG na arenie międzynarodowej

-„Myślę, że PSG od 7-8 lat to coś niesamowitego. Uważam, że to zasługa wszystkich ludzi, którzy z nami pracują, nie tylko piłkarzy. Naprawdę niesamowicie przyczynili się do tego sukcesu, widzimy to każdego dnia, kiedy podróżujemy, kiedy wyjeżdżamy za granicę. To oznacza, że jesteśmy na właściwej drodze i musimy działać dalej w ten sposób.”

  • operacje komercyjne

-„Według mnie są to ważne rzeczy w dzisiejszym futbolu. Nie chodzi tylko o boisko, nawet jeśli dla zawodników najważniejsze jest wygrywanie jak największej ilości tytułów. Wiemy, że operacje takie jak dziś są niezbędne dla klubu, że jest to ważne i robimy to z przyjemnością. Jesteśmy pracownikami klubu, wiemy, że od nas zależy również jego rozwój. Z radością dzielimy się tym ze wszystkimi tutaj, w domu.”

  • program wycieczki

-„Dzisiaj mamy kilka operacji marketingowych, ale jest też sporo pracy. Jutro mamy dwie sesje treningowe. Myślę, że przyjeżdżamy tu również w idealnych warunkach, ponieważ jest tutaj dobry klimat, aby dobrze trenować. Przede wszystkim spędzimy razem cztery dni, dobrze jest wzmocnić naszą grupę. Będą zajęcia fizyczne, ponieważ w sobotę mamy mecz z Guingamp. Przeprowadzimy dwa treningi dziennie, pobędziemy ze sobą, odpoczniemy trochę, cieszymy się, że jesteśmy w Katarze.”

  • wzmocnienie środka pola

-„Klub chce sprowadzać najlepszych graczy na wszystkich pozycjach, jeśli pozyskamy „szóstkę”, będziemy szczęśliwi, ponieważ prawdą jest, że nie jesteśmy stabilni na środku. Powitamy każdego piłkarza, ponieważ wiemy,że aby wygrać, musimy być razem i potrzebujemy najlepszych zawodników.”

  • De Gea i jego występ w meczu z Tottenhamem

-„Byliśmy na wycieczce, ale zobaczyliśmy skróty. Widzieliśmy dobrą grę De Gei, widzieliśmy wszystkie jego parady. Kiedy jest w dobrej formie, jest niesamowity. Zmienili trenera, zespół jest w dobrej dyspozycji, ale do meczu wciąż jest daleko. Musimy myśleć o sobie i być w 100% gotowi do tego spotkania.”

  • znaczenie Choupo-Motinga

-„Choupo to dobry gracz, dobry człowiek. Zawsze jest do dyspozycji drużyny. Nawet, gdy wchodzi na dziesięć minut, zawsze chce pomóc, jest to dla nas bardzo ważne, potrzebujemy wszystkich. Jesteśmy bardzo zadowoleni z niego. Zdążył już nam bardzo pomóc i da nam dużo więcej, mam nadzieję.”


Share

https://twitter.com/ErykPSG

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *