16.06.2024, g. 01:00
LCS - LoL
Cloud9 blank vs blank Dignitas
Do meczu pozostało:
0dn.15godz.13min.
11.34 X0.00 23.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

BVB blokuje transfer Weigla

Nie jest tajemnicą, że priorytetem dla PSG na styczniowe okno transferowe jest wzmocnienie środka pola. Najwyższe notowania zdaje się mieć Julian Weigl, który widnieje na liście życzeń Thomasa Tuchela. Zgodnie z niemiecką gazetą „Bild”, Borussia nie zamierza jednak sprzedawać swojego zawodnika zimą.

Niemiec od dłuższego czasu uznawany jest za faworyta do wzmocnienia drugiej linii Paryżan. 23-latek pracował wcześniej z aktualnym szkoleniowcem PSG, który sprowadził go do Dortmundu z TSV 1860 Monachium. Zaraz po tym Weigl stał się kluczową postacią Borussen. Obaj mają ze sobą świetne relacje.

W aktualnej kampanii Niemiec nie jest pierwszym wyborem w układance Favre’a. Julian zaliczył w tym sezonie zaledwie 649 minut. 23-latek nie jest zadowolony ze swojej pozycji i optymistycznie zapatruje się na zmianę klubu, ale władze Dortmundu podkreślają, że mają plany co do swojego piłkarza. Mimo że okienko transferowe dopiero co zostało otwarte, szanse Les Parisiens na sprowadzenie Juliana poważnie zmalały.


Share

https://twitter.com/ErykPSG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *