24.09.2023, g. 20:45
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Marseille
Do meczu pozostało:
0dn.14godz.56min.
11.57 X4.20 25.25 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Newcastle wyraża zainteresowanie N’Sokim

Piętnasta siła trwającego obecnie sezonu Premier League, Newcastle United od dłuższego czasu wyraża zainteresowanie 19-letnim defensorem Paris Saint-Germain, Stanley’em N’Sokim. Wychowanek Akademii PSG wystąpił w tym sezonie w 11 oficjalnych spotkaniach.

Jakikolwiek transfer z udziałem N’Sokiego wydaje się jednak mało prawdopodobny. Zgodnie z doniesieniami Jonathana Johnsona, brytyjskiego dziennikarza odpowiedzialnego za sprawy związane z paryskim zespołem, kierownictwo drużyny nie ma zamiaru pozbywać się swojego talentu.




– „Stanley N’Soki jest kimś pożądanym przez wiele klubów, jeszcze zanim podpisał profesjonalną umowę z PSG. Newcastle było jednym z nich, nawet Marsylia była zainteresowana, z nadzieją na pozyskanie jednego z talentów rywala zza miedzy.”

– „Czy PSG rozważyłoby jego sprzedaż? Nie wiem. Myślę, że musiałby wyraźnie poprosić o nieco więcej czasu gry. Uważam, że zasłużył na więcej czasu na murawie.” – dodaje Johnson.


Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *