Messi: PSG nie pozwoli odejść Neymarowi

Jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów – Lionel Messi udzielił obszernego wywiadu Marce, w którym opowiadał na pytania hiszpańskiej gazety. Argentyńczyk mówił m.in. o celach Barcelony na ten sezon, postawie Dembelego, plotkach transferowych, systemie VAR, jak również na temat wielu innych spraw.

Co jakiś czas w hiszpańskiej prasie pojawiają się pogłoski o powrocie Neymara do Barcelony. Gazety na półwyspie Iberyjskim stale debatują na temat zawodnika PSG i o tym, czy jest zadowolony z życia we Francji, jak również z gry w Ligue 1. Dziennikarz madryckiego tabloidu nie omieszkał także zapytać gwiazdora Barcelony o Brazylijczyka. Oto co powiedział Leo:

“To byłoby trudne. Chcielibyśmy, żeby wrócił zważając na to, co dla nas znaczy jako piłkarz i członek zespołu w szatni. Jesteśmy przyjaciółmi, przeżyliśmy miłe chwile. ale również i takie, które miłe nie były. Spędziliśmy razem mnóstwo czasu. Bez wątpienia trudno sobie wyobrazić, by opuścił Paryż. PSG nie pozwoli odejść Neymarowi.”

Share

https://twitter.com/ErykPSG

One Comment

  1. Krakers356 Reply

    Nie zgadzam się z tym. Jeżeli wolą Neymara będzie opuścić PSG, to zarząd mu na to pozwoli, (z niewolnika nie ma pracownika), jeśli oczywiście otrzymają dobrą ofertę pieniężną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *