21.04.2024, g. 21:00
Ligue 1 (Liga Francuska)
PSG vs Olympique Lyon
Do meczu pozostało:
0dn.11godz.30min.
11.45 X5.00 26.00 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Messi: PSG nie pozwoli odejść Neymarowi

Jeden z najlepszych piłkarzy wszech czasów – Lionel Messi udzielił obszernego wywiadu Marce, w którym opowiadał na pytania hiszpańskiej gazety. Argentyńczyk mówił m.in. o celach Barcelony na ten sezon, postawie Dembelego, plotkach transferowych, systemie VAR, jak również na temat wielu innych spraw.

Co jakiś czas w hiszpańskiej prasie pojawiają się pogłoski o powrocie Neymara do Barcelony. Gazety na półwyspie Iberyjskim stale debatują na temat zawodnika PSG i o tym, czy jest zadowolony z życia we Francji, jak również z gry w Ligue 1. Dziennikarz madryckiego tabloidu nie omieszkał także zapytać gwiazdora Barcelony o Brazylijczyka. Oto co powiedział Leo:

„To byłoby trudne. Chcielibyśmy, żeby wrócił zważając na to, co dla nas znaczy jako piłkarz i członek zespołu w szatni. Jesteśmy przyjaciółmi, przeżyliśmy miłe chwile. ale również i takie, które miłe nie były. Spędziliśmy razem mnóstwo czasu. Bez wątpienia trudno sobie wyobrazić, by opuścił Paryż. PSG nie pozwoli odejść Neymarowi.”


Share

https://twitter.com/ErykPSG

One Comment

  1. Krakers356 Reply

    Nie zgadzam się z tym. Jeżeli wolą Neymara będzie opuścić PSG, to zarząd mu na to pozwoli, (z niewolnika nie ma pracownika), jeśli oczywiście otrzymają dobrą ofertę pieniężną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *