05.08.2023, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs Toulouse
Do meczu pozostało:
61dn.2godz.52min.
1 X 2 Odbierz 630 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo

Konflikt na linii PSG – L’Equipe! Włodarze krytykują wpisy dziennika.

Kilka ostatnich dni stoi pod znakiem konfliktu pomiędzy Paris Saint-Germain a francuskim dziennikiem L’Equipe. Redaktorzy gazety donieśli, jakoby PSG było zmuszone do sprzedaży jednej ze swoich gwiazd – Neymara lub Kyliana Mbappé – w celu uniknięcia sankcji związanych z Financial Fair Play.

 

Zainteresowanie młodymi gwiazdami Mistrza Francji niejednokrotnie wyrażały zespoły pokroju Realu Madryt, FC Barcelony czy Manchesteru City. Nie ma wątpliwości co do tego, że chętni na usługi Brazylijczyka i Francuza z pewnością znaleźliby się w mgnieniu oka.

 

Jakiś czas po opublikowaniu artykułu sprawy w swoje ręce wzięło kierownictwo Paris Saint-Germain, które za pośrednictwem oficjalnej strony klubu odpowiedziało na „zarzuty” L’Equipe.

 

– „Oprócz kompletnego zaprzeczenia tym fałszywym doniesieniom, które są również absurdalne i mają na celu wyłącznie wywołanie napięcia pomiędzy klubem a tą gazetą, PSG po raz kolejny prosi L’Equipe o uczciwość intelektualną i ukryte motywy ich redakcji w odniesieniu do PSG.”

 

 Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 Comments

  1. Krakers356 Reply

    Takie wpisy niestety nie dadzą żadnego rezultatu. Przedstawiciele tych gazet są tak ograniczeni intelektualnie, że uczepili się jednego tematu i będą o tym pisać aż rzeczywiście ziszczą się ich słowa, i powiedzą że mieli rację. Dziwi mnie fakt, że jest tak dużo głupich ludzi, którzy czytają i wierzą w te bzdury.

  2. Bee! Reply

    Winni temu są „głupcy”, którzy wierzą w te brednie, i dają pożywkę dla kolejnych bredni. Dopóki takie szmatławe artykuły mają wzięcie, dopóty będą pisane. Wystarczy wejść na byle onety żeby się przekonać. Pod artykułami o PSG nie ma prawie w ogóle komentarzy, a wystarczy napisać, że Neymar ustalił transfer do…. , i już jest burza. To się sprzedaje, i tyle.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.