Kaká o pracy dla Paris Saint-Germain: Dlaczego nie?

Postaci Ricardo Kaki, a raczej Ricardo Izecsona dos Santosa Leite nikomu bliżej przedstawiać nie trzeba. Były zawodnik między innymi AC Milanu czy Realu Madryt w 2017 roku zakończył profesjonalną karierę.

 

Brazylijczyk nie chce jednak kończyć swojej przygody z piłką nożną i wszystko wskazuje na to, iż obejmie posadę w zarządzie jednego z europejskich klubów. Murowanym kandydatem w tym przypadku wydaje się AC Milan, czyli zespół, któremu Kaká zawdzięcza teoretycznie najwięcej i w krórym spędził najlepsze lata swojej kariery. 36-latek został jednak zapytany o możliwość pracy w Paris Saint-Germain.

 

– “PSG? Prawie tam grałem. Kiedy opuściłem San Paolo dla Milanu, Leonardo miał pomysł, by wypożyczyć mnie do PSG na jeden sezon. Milan miał wówczas Rivaldo i Rui Costę, więc musiałem poczekać na swój czas. Jednakże, kiedy przybyłem do Mediolanu, postanowili, że mnie zatrzymają i od tamtego momentu wszystko szło dobrze. Funkcja dyrektora sportowego w PSG? Dlaczego nie?”

 

– “Znam dobrze prezesa Nassera Al-Khelaifiego. Jest dobrą osobą i wspaniale byłoby pracować dla PSG. Jeśli pojawi się szansa z odpowiednią strukturą, to byłoby to ogromne przeżycie.” – dodał Kaká.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *