25.05.2024, g. 21:00
Puchar Francji
Olympique Lyon vs PSG
Do meczu pozostało:
1dn.10godz.55min.
15.00 X4.20 21.60 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Neymar: Każdy wielki piłkarz musi kiedyś zagrać w Premier League.

Coraz to nowsze spekulacje na temat ewentualnego transferu Neymara pojawiają się w mediach społecznościowych dzień w dzień. Oliwy do ognia dolewa sam Brazylijczyk, który w pozytywnych słowach wypowiedział się dziś o piłce nożnej na wyspach.

 

W 2017 roku 26-latek zamienił FC Barcelonę na Paris Saint-Germain, bijąc przy tym rekord kwoty jednego transferu w postaci 222 milionów €. Mimo iż od tamtego wydarzenia minęło niespełna 15 miesięcy, plotki na temat ponownej przeprowadzki Neymara wciąż nie milkną.

 

W rozmowie z francuskim defensorem Manchateru City, Benjaminem Mendym 26-latek nie wykluczył zainteresowania grą w Premier League. Jak przyznaje sam zainteresowany, jest to liga dla wielkich piłkarzy.

 

„To wielkie rozgrywki, jedne z największych na świecie. Nie wiemy, co przyniesie jutro, ale wierzę, że każdy wielki piłkarz, pewnego dnia, musi zagrać w Premier League.”

 

„Jeśli tam grasz, mam nadzieję, że będziesz mógł dalej rozkoszować się Premier League, bo zasługujesz na wszystko, co najlepsze.” – dodał Neymar.


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *