20.07.2024, g. 22:00
LCS - LoL
Dignitas blank vs blank Team Liquid
Do meczu pozostało:
1dn.17godz.8min.
16.20 X0.00 21.08 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Cafu: Neymar powinien zostać w PSG

Z dnia na dzień coraz więcej spekuluje się na temat ewentualnego odejścia Neymara z Paris Saint-Germain. Plotki napływające z różnych źródeł informują, jakoby Brazylijczyk miał wkrótce powrócić na hiszpańskie boiska.

26-latek od dłuższego czasu łączony jest z transferem do Realu Madryt. Prezez Królewskich, Florentino Pérez otwarcie przyznaje, iż z chęcią powitałby Neymara w swoich szeregach. Oprócz Los Blancos wśród potencjalnych zainteresowanych usługami gracza PSG pojawia się temat FC Barcelony. Legenda brazylijskiego oraz włoskiego futbolu, 48-letni Cafu twierdzi jednak, iż Ney  powinien pozostać w Paryżu.

Neymar miał wiele okazji i odniósł masę sukcesów w Barcelonie. W pewnym momencie zdecydował się przenieść do innego klubu i poszukać nowych wyzwań. Jest mu dobrze w PSG. Myślę, że ma tam sporo do zrobienia i dlatego powinien tam zostać.”


Share

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

4 Comments

 1. Bee! Reply

  Perez otwarcie przyznaje, że powitałby Neymara, ale również otwarcie przyznaje, że kupować Brazylijczyka nie ma zamiaru. Mówił o tym kilka razy, ma bardzo dobre relacje z Nasserem Al-Khelaifim, i nie chce ich psuć, i dopóki PSG nie zechce sprzedać Neymara, dopóty ten będzie grać w Paryżu. Dziwi mnie, że pisanie po 20 razy tygodniowo, o rzekomej przeprowadzce Neymara do Hiszpanii, jeszcze nikogo nie znudziło?

 2. Krakers356 Reply

  Mnie bardziej martwi to że ludzie mimo iż czytają te bzdury już tysięczny, raz nadal się tym podniecają. Na ich głupocie zyskują pismaki, zmieniają tylko datę w artykule, treść ta sama, a hajs i rozgłos się zgadza. Neymar będzie grał w PSG dopóki sam nie zdecyduje by odejść, bo wątpię by Nasser próbował zatrzymać go na siłę, z niewolnika nie ma zawodnika, tym bardziej że to Neymar.

 3. Krakers356 Reply

  Po dłuższym zastanowieniu myślę również, że ten transfer to był dobry ruch. Mimo iż wydaliśmy kupę forsy, to zyskaliśmy dużo w aspekcie marketingowym, zainteresowanie PSG też niewątpliwie wzrosło (chociaż w wielu przypadkach na złej płaszczyźnie), a sportowo mimo wszystkich wad i złych decyzji, zachowań Brazylijczyka, także wiele otrzymaliśmy. A kiedy Neymarowi się u nas znudzi, to weźmiemy za niego przynajmniej tyle ile daliśmy, i uzupełnimy skład kilkoma solidnymi grajkami. Oczywiście jeśli zarząd nie zrobi jakiejś głupoty i nie odda go za pół darmo, a następnie nakupi jakiegoś szrotu, (odpukać xD).

 4. vandam Reply

  Musimy dokupić graczy którzy będą mogli z nim grać, on sam nic nie zdziała. Napastnik (z Cavanim to już chyba się kompletnie coś posypało), na pewno do środka ze 2 kreatywnych graczy i wtedy może coś więcej odpalą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *