25.06.2024, g. 02:07
NHL
Florida Panthers vs Edmonton Oilers
Do meczu pozostało:
0dn.22godz.50min.
12.38 X3.85 22.47 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Thiago Silva: Graliśmy dzisiaj jak drużyna.

Kapitan Paris Saint-Germain, Thiago Silva, po niesamowitym meczu w swoim wykonaniu wypowiedział się dla stacji „RMC Sport” po zakończeniu zwycięskiego starcia z Liverpoolem.

– Najważniejszą rzeczą jest przede wszystkim to, że graliśmy dzisiaj jak drużyna. To bardzo budujące. Ciężko pracowaliśmy na to, aby dzisiaj wygrać, więc jesteśmy szczęśliwi. Nawet sposób w jaki wszyscy graliśmy był niesamowity. Jesteśmy w stanie dokonywać wielkich rzeczy. Udowodniliśmy, że możemy wygrywać z zespołami z czołówki. Musimy skupić się na pracy. To jeszcze nie koniec. Przed nami ostatnia ciężka przeprawa, nie będzie się łatwo grać w Belgradzie.

Tuchel? On jest fantastyczny. Zawsze chce grać do przodu. W tym meczu jednak razem atakowaliśmy i razem broniliśmy.

– Moja dyspozycja dzisiejszego wieczoru? Nie chcę mówić, że mój występ jest odpowiedzią dla krytyków. Potem powiedzą, że Thiago Silva nie radzi sobie z presją. Jestem szczęśliwy z powodu postawy zespołu w dzisiejszym spotkaniu. Jutro rano z dumą będę mógł powiedzieć mojemu synowi – twój tata wygrał wczoraj wieczorem!


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

3 Comments

  1. Krakers356 Reply

    Bardzo solidny występ Silvy, jak za jego najlepszych lat. Fajnie się oglądało tą chemią pomiędzy nim a Marquinhosem xD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *