Leonardo chce sięgnąć po zawodnika Lazio

Sergej Milinkovic-Savic znalazł się w kręgu zainteresowania Paris Saint-Germain po tym, jak stanowisko dyrektora sportowego przejął Leonardo – informują od rana włoskie media. Nazwisko 24-latka może być jednym z najgłośniejszych podczas nadchodzącego okienka transferowego.

Urodzony w Hiszpanii Serb ma za sobą dwa solidne sezonu w barwach Lazio, a jego wartość szacowano momentami na 91 milionów €. Obecnie kwota potencjalnego transferu może być nieco niższa, lecz Milinkovic-Savic wciąż uważany jest za niesamowicie ciekawy kąsek na rynku. W minionej kampanii Sergej wystąpił w 41 spotkaniach, zdobywając łącznie 7 bramek, a także notując 3 asysty. Rok wcześniej mógł pochwalić się 14 trafieniami na swoim koncie.

Od dłuższego czasu zainteresowanie Serbem wyraża AC Milan, w którym to pracować miał przyjemność Leonardo, nowy/stary dyrektor sportowy Paris Saint-Germain. Nie dziwi więc fakt, iż po odzyskaniu swojego stanowiska Brazylijczyk wciąż naciska na transfer pomocnika Lazio.

Francuskie media podkreślają, iż ewentualne przenosiny Serba będą miały miejsce wyłącznie w przypadku odejścia Adriena Rabiota, który rzekomo wyraził dziś chęć na przedłużenie kontraktu z PSG. O Sergeja wciąż walczy jednak wspomniany Milan, a także Manchester United czy Juventus.

Autor: K. Dziadek

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 thoughts on “Leonardo chce sięgnąć po zawodnika Lazio

  szwagier

  (8 czerwca 2019 - 00:29)

  Jestem za

  Marcel

  (8 czerwca 2019 - 00:53)

  Wszystko spoko ale za ile? 100 mln?

Komentarze są wyłączone.