10.08.2024, g. 02:00
Superpuchar Francji
PSG vs AS Monaco
Do meczu pozostało:
21dn.15godz.37min.
1 X 2 Odbierz 330 zł i typuj na eFortuna.pl Zarejestruj konto
Transmisja na żywo
blank

Co to jest bonus bez depozytu u bukmachera?

Bonus bez depozytu to jedna z ulubionych promocji u bukmacherów. Powód tej sytuacji jest prosty — każdy uwielbia dostawać pieniądze. Choć w przypadku tej promocji nie zawsze sytuacja jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać, to prawie zawsze gracz ma szansę dostać pieniądze od firmy bukmacherskiej. Jeśli chcesz lepiej poznać zasady działania tego bonusu, zapraszamy Cię do lektury tego poradnika.

Bonus bez depozytu – co to jest?

Bonus bez depozytu to pieniądze, które otrzymujesz od firmy bukmacherskiej bez spełniania warunków związanych z wpłatą pieniędzy na swoje konto użytkownika. Najczęściej nie trzeba spełniać tutaj specjalnych warunków. Warte uwagi oferty bonusów bez depozytu na najlepsibukmacherzy.com możesz sprawdzić.

Najlepsze bonusy bez depozytu z reguły wymagają od Ciebie jednej, maksymalnie dwóch rzeczy.

  1. Rejestracja konta (tak, właśnie na tym bukmacherowi zależy najbardziej).
  2. Ewentualne wpisanie kodu promocyjnego, który doładuje Twoje konto bonusowymi środkami.

Takie są wymagania, jeżeli chodzi o najlepsze bonusy bez depozytu. Uwierz, prostota działania promocji jest bardzo ważna. Często zbyt zawiłe warunki programu powitalnego sprawiają, że nowi gracze szybko uciekają od bukmachera.

Czy bonusy bez depozytu mają wartość dla graczy?

Aby lepiej zrozumieć wartość, którą dają najlepsze bonusy bez depozytu, warto wykonać małą analizę — porównanie dwóch ofert.

  1. Bukmacher A — firma nie ma programu powitalnego. Rejestrujesz się i zaczynasz grać za własne pieniądze.
  2. Bukmacher B — firma oferuje Ci bonus bez depozytu (realne pieniądze). Mając 20 złotych na start, możesz zagrać pierwsze mecze bez wydawania własnych pieniędzy.

Chyba nie da się już bardziej czytelnie przedstawić korzyści, które płyną z gier u bukmacherów bez depozytu.

Firmy z najlepszymi bonusami od depozytu

Podobnie, jak nie da się wskazać najlepszego bukmachera, tak samo z reguły nie da się wybrać najlepszego bonusu bez depozytu. Można by dokonywać wyboru na podstawie wysokości bonusu, ale nie zawsze to kryterium znajduje przełożenie na faktyczną wartość bonusu.

Można więc powiedzieć, że sekret tkwi w szczegółach. Dokładne analizowanie wszystkich warunków promocji (nie tylko bonusów bez depozytu) pozwala mniej więcej oszacować faktyczną wartość oferty.

Pomocne będą tutaj następujące pytania, które musisz sam sobie zadać.

  1. Ile czasu bukmacher daje Ci na wykorzystanie bonusu (jeśli chcesz obstawiać finał pucharu Francji, a jest styczeń, to raczej nie wykorzystasz bonusu na ten mecz);
  2. Czy musisz dokonać pełnej weryfikacji konta, aby zacząć grę bonusowymi środkami (pamiętaj, że ten proces trochę czasu zajmuje);
  3. Czy bukmacher ustanowił dodatkowe kryteria upoważniające do udziału w promocji? (bywa, że trzeba spełnić jakieś nieoczywiste warunki — dobrze byłoby dowiedzieć się w dziale obsługi klienta, czy takowe występują);
  4. Czy firma od razu udziela Ci bezpłatnego zakładu? Czy może trzeba postawić 1 lub 2 zakłady, nim będzie można skorzystać z darmowego zakładu?

Średnia wysokość bonusów bez depozytu

Nie moglibyśmy zostawić Cię, jako czytelnika tego tekstu, bez tych istotnych informacji. Mianowicie, ile można dostać pieniędzy na grę u bukmachera bez depozytu. Czas się pochylić nad tą kwestią.

Jako że bukmacher musi Ci zasponsorować grę, wartości nawet najlepszych bonusów bez depozytu nie są zbyt wysokie. Przeważnie możesz się spodziewać kwot w wysokości 20-25 złotych. Sam widzisz, że te sumy nie powalają. Ale jak mówi powiedzenie, darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Trzeba brać bonus bez depozytu i obstawiać!

Bonus bez depozytu, a bonus od depozytu

W branży bukmacherskiej funkcjonują dwa rodzaje bonusów, które mają bardzo podobną nazwę. To sprawia, że niektóre, mniej doświadczone, osoby mają problem z połapaniem się, jaki tak naprawdę bonus chce im dać bukmacher. Wyjaśnijmy więc, czym się różni bukmacher bez depozytu od tego, który ma w ofercie bonus od depozytu.

Bonus od depozytu to rodzaj promocji, w której gracz po spełnieniu kilku warunków (najważniejszy: wpłata środków), otrzymuje coś ekstra — często są to dodatkowe pieniądze, którymi można zagrać kolejne zakłady. Niekiedy, w mniej atrakcyjnym wariancie, może to być zwiększenie kursów albo dostęp do ekskluzywnej oferty.

Zakład bez ryzyka (alternatywa dla bonusu bez depozytu)

Jeśli będziesz przeglądać strony krajowych bukmacherów i nie znajdziesz żadnego wartego uwagi bonusu bez depozytu, to nic straconego. Być może bukmacherzy będą mieli Ci coś innego do zaoferowania. Taką alternatywą są tzw. zakłady bez ryzyka.

W przypadku zakładu bez ryzyka wpłacasz pieniądze, ale Twój zakład jest poniekąd zabezpieczony. Oznacza to, że nawet jeśli przegrasz kupon, firma zwróci Ci zainwestowane pieniądze. Przy czym najpewniej będą to środki, które będziesz mógł wykorzystać w kolejnych meczach. Traktuj więc zakład bez ryzyka jako mniej atrakcyjną formę bonusu bez depozytu.

Bonus od depozytu dla stałych klientów

Choć jest to rzadko spotykany punkt oferty polskich bukmacherów, czasem może się trafić freebet przewidziany dla osób, które od dawna są klientami firmy. Przy czym trzeba wiedzieć, że takie sytuacje są rzadkością. Z reguły trzeba spełnić tu dość rygorystyczne warunki — przeważnie bukmacherzy bez depozytu pozwalają grać stałym klientom jako dowód wdzięczności za częste korzystanie z ich oferty.

Być może bukmacher, u którego grasz, będzie wprowadzał na rynek swoją aplikację mobilną. Takie wydarzenie jest prawdopodobną okazją do zaproponowania stałym graczom bonusu bez depozytu. Wystarczy, że zainstalujesz nowa aplikację, a darmowe środki trafią na Twoje konto.

Co to jest bonus bez depozytu u bukmachera? (usystematyzujmy wiedzę)

Wiesz już, że bonus bez depozytu to najbardziej atrakcyjna forma promocji, którą bukmacherzy chcą Cię zwabić na ich stronę.

Oprócz tego wiesz, gdzie szukać najlepszych bukmacherów z tą promocją w swojej ofercie. Jeśli będziesz dokładnie analizować regulaminu programów powitalnych, na pewno wykorzystasz w skuteczny sposób grę u bukmacherów oferujących bezpłatny zakład na start.


Share

Człowiek orkiestra, szara eminencja PSGOnline.pl W przeszłości twórca jednej z pierwszych stron poświęconych Paris Saint-Germain.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *