Neymar powróci do treningów już w przyszłym tygodniu

Kontuzja Neymara w pewnym stopniu pokrzyżowała ambitne plany Paris Saint-Germain. Brazylijczyk miał finalnie wciąż ciężar gry na swoje barki i poprowadzić mistrza Francji do końcowego triumfu w rozgrywkach Champions League. Jak zakończyła się ta historia, wszyscy doskonale wiemy.

Wszystko wskazuje na to, że już w przyszłym tygodniu Neymar powróci do treningów z pierwszym zespołem. Dotychczas 27-latek przechodził jedynie indywidualną rehabilitację, pojawiając się regularnie na Parc des Princes, by z wysokości trybun wspierać swoich kolegów z zespołu.

Zawodnik zapowiada jednak, że wkrótce powróci do ćwiczeń na pełnych obrotach i jeszcze w kwietniu ponownie zjawi się na murawie francuskiej Ligue 1. Choć w kluczowych rozgrywkach wszystko jest już wyjaśnione (przewaga 20 punktów nad drugim w tabeli Lille), to Neymar z pewnością będzie chciał odbudować swoją formę jeszcze przed wakacyjną przerwą, kiedy to wraz z reprezentacją Brazylii uda się na Copa America, rozgrywane na rodzimej ziemi 27-latka.

– „W przyszłym tygodniu wrócę do treningów. W ciągu dwóch tygodni powrócę do składu i wyjdę na boisko. Przeszedłem już odpowiednie testy.” – skomentował Neymar.

Autor: krzyssekk81

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

2 thoughts on “Neymar powróci do treningów już w przyszłym tygodniu

  Marco

  (19 marca 2019 - 10:05)

  Super! Bardzo się cieszę. Szkoda, że ten rewanż był tak szybko, gdyby był w kwietniu, i grałby Ney, to czekalibyśmy na Barcelonę 🙂

   Joana

   (26 marca 2019 - 16:25)

   Zgadza się. Chociaż w sumie wystarczyłoby gdyby Kylian nie przewracał się o piłkę przed bramkarzem przez swoje dryblingi wtedy, kiedy ich nie trzeba.
   (Tak, dalej mam o to ból rzyci)

Komentarze są wyłączone.