David De Gea rozczarowany kontuzją Neymara

Do pierwszego gwizdka pana Daniele’a Orsato pozostało jeszcze niespełna kilka godzin, lecz atmosferę starcia Manchesteru United z Paris Saint-Germain można już wyczuć w powietrzu. Zanim jednak pojedynek się rozpocznie, zawodnicy obu drużyn są regularnie zasypywani masą pytań. Na kilka z nich odpowiedzi udzielił goalkeeper Czerwonych Diabłów, David De Gea.

Jak przyznaje 29-letni Hiszpan, w potyczkach na tym poziomie liczy się każdy mały szczegół, bowiem może on wpłynąć na losy dwumeczu. De Gea jest również rozczarowany faktem, iż nie będzie mógł zmierzyć się bezpośrednio z kontuzjowanym Neymarem.

– „To będzie bardzo intensywny, wyjątkowy mecz. PSG jest wielkim zespołem z kilkoma świetnymi zawodnikami. Są również faworytami, ale my będziemy bardzo zmotywowani. Wszyscy chcemy dziś zagrać oraz wygrać.”

– „W meczach tego typu ważny jest każdy mały szczegół. Mam nadzieję, że zadziałają one na naszą korzyść. Boli mnie, że nie zobaczymy w akcji Neymara, że tak dobry zawodnik nie może zagrać w tak ważnym meczu dla niego, fanów i widowiska.”

– „Szkoda, ale mimo wszystko wierzę, że mają zawodników, którzy będą w stanie go zastąpić. Graczy niebezpiecznych i na bardzo wysokim poziomie.” – dodał De Gea.

Autor: K. Dziadek

Jeden z inicjatorów projektu PSGOnline. Wielki fan piłki nożnej i koszykówki w najlepszym wydaniu.

1 thought on “David De Gea rozczarowany kontuzją Neymara

    Bee!

    (12 lutego 2019 - 19:24)

    Troszkę przesadził z tą kurtuazją, i zabrzmiało to jakby kibicował PSG;-)

Komentarze są wyłączone.